İki engelli vatandaş akülü tekerlekli sandalyeyle sevindi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, iki ayrı engelli vatandaşı evlerinde ziyaret edip akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Kayaönü Mahallesi’nde ikamet eden ve bir yaşında çocuk...

İki engelli vatandaş akülü tekerlekli sandalyeyle sevindi
28 Nisan 2014 Pazartesi 21:23

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, iki ayrı engelli vatandaşı evlerinde ziyaret edip akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Kayaönü Mahallesi’nde ikamet eden ve bir yaşında çocuk felci geçirerek engelli kalan 39 yaşındaki Yasin Arslan’ı evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bir süre Yasin Arslan ile sohbet eden Başkan Fadıloğlu, getirdiği akülü tekerlekli sandalyeyi Arslan’a takdim etti. Arslan tekerlekli sandalyesine binerek, ilk turunu evin içinde attı.

Başkan Fadıloğlu daha sonra, bir trafik kazası sonucu engelli kalan 49 yaşındaki Bekir Korkmaz’ı Merveşehir Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti. Bir süre aile ile sohbet eden Başkan Fadıloğlu getirdikleri akülü tekerlekli sandalyeyi Bekir Korkmaz’a teslim ederek, tekerlekli sandalyenin kullanımı hakkında Korkmaz’a bilgiler verdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×