İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin ilk encümen toplantısı yapıldı

İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin geçtiğimiz ay gerçekleşen 48. Olağan Meclis Toplantısı’nda birliğin başkanlığına seçilen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, birlik encümeni ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yenimahalle...

İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin ilk encümen toplantısı yapıldı
01 Temmuz 2014 Salı 11:38

İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin geçtiğimiz ay gerçekleşen 48. Olağan Meclis Toplantısı’nda birliğin başkanlığına seçilen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, birlik encümeni ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Yenimahalle Belediyesi Başkanlık Toplantı Salonu’nda Fethi Yaşar başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, birliğin yeni dönem projeleri konuşuldu.

CHP Yenimahalle Grup Başkan Vekili Kayhan Yüreğir, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, Azatlı Belediye Başkanı Şahin Polat ve CHP Çankaya Meclis Üyesi Ertuğrul Şenoğlu olmak üzere Encümen üyelerinin tam kadro katıldığı toplantıda kısa, orta ve uzun ölçekli projeler masaya yatırdı. Toplantının açılışını yapan Yaşar, alınacak kararların hayırlı olmasını dileyerek “Birliğimizi daha iyi bir noktaya taşımak ve daha güçlü kılmak için var gücümüzle çalışacağız. Heyecanımız, hedefimiz bu yönde olacak” dedi.

Daha kapsamlı ve nitelikli çalışabilmek için acil yapılması gerekenleri değerlendiren Yaşar, “Çalışma dönemi içerisinde temel amacımız, üyelerimizin gereksinimlerine yanıt vermek ve dayanışma ağları kurmak için bilinç yaratmaktır. Birliğimizin daha kapsamlı çalışması için yapılması gerekenleri ivedilikle gerçekleştirmeli, birliğimize üye belediyelerin sorunlarına çözüm aramalıyız” ifadelerini kullandı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×