Hüseyin Sözlü Kozan Belediyesi’ni ziyaret etti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan’da hizmete giren Özel Ortadoğu Hastanesi’nin açılışının ardından Kozan Belediyesi’ni ziyaret etti.Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ü makamında ziyaret eden Hüseyin Sözlü,...

Hüseyin Sözlü Kozan Belediyesi’ni ziyaret etti
27 Mayıs 2014 Salı 14:08

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan’da hizmete giren Özel Ortadoğu Hastanesi’nin açılışının ardından Kozan Belediyesi’ni ziyaret etti.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk’ü makamında ziyaret eden Hüseyin Sözlü, Kozan’a şube açtıkları için Özel Ortadoğu Hastanesi yöneticilerine teşekkür etti. Hastane açılışını Kozanlı hemşehrilerinin nitelikli sağlık hizmeti almasının ötesinde Kozan’ın niteliğini artıran bir yatırım olarak değerlendiren Başkan Sözlü, Kozan’a hayırlı olması dileğinde bulundu.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eğitim ve sağlık konusunun faturasının olmayacağını kaydeden Musa Öztürk, “Özel Ortadoğu Hastanesi yöneticilerine Kozanlılar adına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü de bizi ziyaret ederek onur vermişlerdir” şeklinde konuştu.

Başkan Hüseyin Sözlü’nün Kozan ziyaretine İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan ve Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe de katıldı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×