banner379

HÜGEM Anafen TEOG sınavında 3 öğrenci Türkiye birincisi çıkardı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) 100 tam puan alan Malatya Özel Hügem Dershanesi öğrencileri Zehra Baysal, İlknur Aktı ve Muhammed Bilal Arpacık Türkiye birincisi oldu. Malatya...

HÜGEM Anafen TEOG sınavında 3 öğrenci Türkiye birincisi çıkardı
12 Haziran 2014 Perşembe 12:08

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş Sınavı'nda (TEOG) 100 tam puan alan Malatya Özel Hügem Dershanesi öğrencileri Zehra Baysal, İlknur Aktı ve Muhammed Bilal Arpacık Türkiye birincisi oldu.

Malatya Hügem Anafen Dershaneleri Genel Müdürü Ergün Anıl, Malatya’da 19 yıldan bu yana eğitim faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtti. İlköğretim ve orta öğretim düzeyindeki öğrencilere liseler ile üniversitelere giriş sınavlarında deneyimli eğitmen kadrosuyla öğrenim imkanı sağladıklarını belirten Anıl, şöyle devam etti: “Anafen Dershanelerimiz 8. sınıf öğrencilerine TEOG veya diğer adı merkezi yazılı sınavına hazırlık 4, 5, 6 ve 7 Sınıf öğrencilerine okul başarısına yönelik okul takviye kursları düzenliyoruz. Özellikle son 10 yıldır LGS, OKS, SBS, TEOG sisteminde tam puan alan alan öğrencileri yetiştiren dershanelerimiz lise ve üniversitelere yerleştirme başarılarıyla adından söz ettiriyor. 28-29 Nisanda yapılan 2. TEOG sınavında Zehra Baysal, İlknur Aktı ve Muhammed Bilal Arpacık isimli öğrencilerimiz Türkiye birincisi oldu. ‘Malatya için Türkiye ile Türkiye için dünya ile yarışıyoruz’ sloganı ile eğitim veriyoruz. Öğrencilerimizi bu başarısından dolayı tebrik ediyorum. Başarıda emeği geçen öğretmen arkadaşlarımı kutluyorum.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×