Hortum sokağı savaş alanına çevirdi

Küçükçekmece’de, bir anda oluşan hortum bir sokağı savaş alanına çevirdi. Bir evin çatısı park halindeki araçların üzerine düştü. Hortum nedeniyle mahallede elektrikler de kesildi. Halkalı Söğütlüçeşme Mahallesi’nde aniden ortaya...

Hortum sokağı savaş alanına çevirdi
12 Temmuz 2014 Cumartesi 19:03

Küçükçekmece’de, bir anda oluşan hortum bir sokağı savaş alanına çevirdi. Bir evin çatısı park halindeki araçların üzerine düştü. Hortum nedeniyle mahallede elektrikler de kesildi.

Halkalı Söğütlüçeşme Mahallesi’nde aniden ortaya çıkan hortum, Yıldırım Sokak üzerindeki 5 katlı bir evin çatısını uçurdu. Hortumun söktüğü çatı, sokakta park halindeki araçların üzerine düştü. Olayda 2 araç büyük çaplı maddi hasar gördü. Sokakta kimsenin olmaması, muhtemel bir can kaybını önledi. Hortumun ardından mahallede elektrikler de kesildi.

Olay yerine itfaiye ve elektrik ekipleri çağırıldı. Elektrik ekipleri kopan telleri tamir etmeye çalıştı. İtfaiye de çevrede tehlike arz eden parçaları kaldırdı.

Aracı zarar gören bir vatandaş, “Evde oturuyordum. Yüksekçe ses gelince dışarı çıktım. Bir de baktım hortum aracımın üzerine çatı parçalarını düşürmüş.” dedi.

CİHAN

Hortum sokağı savaş alanına çevirdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×