Hocaefendi'den Akyıldız'a taziye, Bahçeli'ye başsağlığı

Fethullah Gülen Hocaefendi, Esenyurt'ta meydana gelen saldırıda hayatını kaybeden, MHP İstanbul İl Başkanlığı basın danışmanlarından Cengiz Yücel Akyıldız için taziye mesajı yayınladı.

Hocaefendi'den Akyıldız'a taziye, Bahçeli'ye başsağlığı
28 Ocak 2014 Salı 17:18

Fethullah Gülen Hocaefendi, Esenyurt'ta meydana gelen saldırıda hayatını kaybeden, MHP İstanbul İl Başkanlığı basın danışmanlarından Cengiz Yücel Akyıldız için taziye mesajı yayınladı. Hocaefendi, mesajında MHP lideri Devlet Bahçeli başta olmak üzere, milletvekili, parti yönetimi ve ülkücü camiasına başsağlığı diledi.

Hocaefendi, taziye mesajında şu ifadeleri kullandı: ''Karanlık emellerine varmak için sokağa dökülmeyi vesile gören bir kısım kirli mihraklar, uzun yıllar binlerce gencimizi birbirine kırdırdı, siyasi cinayetlerle toplum mühendisliği yaptı. Bugünlerde yine bu tür girişimleri heceleyenler var.

Bu hassas ve kırılgan atmosferde Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanlığı basın danışmanlarından Sayın Cengiz Yücel Akyıldız Bey'in hunharca katledildiğini üzüntüyle öğrendim. Kendilerine Cenab-ı Hak'tan rahmet ve mağfiret diler, aile ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederim.

Her türlü mücadeleyi sağduyulu bir şekilde demokrasi hudutları dahilinde yapmayı bir parti disiplini haline getirmiş olan MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'ye, parti yönetici ve milletvekillerine, ülkücü camiaya başsağlığı dilerim."

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×