Havza’da eğitim yararına kermes açıldı

Samsun’un Havza ilçesinde Havza Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (HEKDER) tarafından öğrenciler yararına bir kermes açıldı. 25 Mayıs Mahallesi 25 Mayıs Sokak’ta açılan yardım kermesinin açılışına Havza Ticaret Sanayi...

Havza’da eğitim yararına kermes açıldı
27 Mayıs 2014 Salı 15:53

Samsun’un Havza ilçesinde Havza Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (HEKDER) tarafından öğrenciler yararına bir kermes açıldı.

25 Mayıs Mahallesi 25 Mayıs Sokak’ta açılan yardım kermesinin açılışına Havza Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Faruk Çörekçioğlu, Dernek Başkanı Aydın Kaya ve yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

İhtiyaç sahibi öğrenciler için düzenlenen kermes okunan duaların ardından Havza Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ve Dernek Başkanı Aydın Kaya tarafından açıldı.

Açılış sonra açılışa katılanlar hanımlarının hazırlamış olduğu yiyecek ve elişi ürünlerinin öğrencilere yardım amaçlı satışa sunulduğu kermesi bir müddet gezdi.

Dernek Başkanı Aydın Kaya “ Kermesimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz yararına açıldı. Öğrencilerimiz ve yardıma ihtiyaç duyan ailelerimize destek olmak için açılan kermesin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. ”dedi

CİHAN

Havza’da eğitim yararına kermes açıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×