Havalimanında tatil yoğunluğu

Atatürk Havalimanı sabah saatlerinde son dönemlerin en yoğun gününü yaşadı. Tatile çıkan yolcular sebebiyle check-in ve pasaport bankolarında uzun kuyruklar oluştu.

Havalimanında tatil yoğunluğu
25 Ocak 2014 Cumartesi 12:23

Atatürk Havalimanı sabah saatlerinde son dönemlerin en yoğun gününü yaşadı. Tatile çıkan yolcular sebebiyle check-in ve pasaport bankolarında uzun kuyruklar oluştu. Tatili fırsat bilen kimi aileler, çocukları ile birlikte memleketlerini tercih ederken, kimi ailelerin ise özellikle kayak merkezlerine gitmeyi tercih etti.

Üniversite öğrencisi Cem Eren, tatilde kayak yapmak için Avusturya’ya gittiğini gideceğini söyledi. Yarı yıl tatilinde kısa bir planlama yaptığını aktaran Eren, “Bir hafta kalacağım. Her yıl ailemle gidiyordum, bu yıl tek gidiyorum. Uçuşum saat 13.00’da ama yoğunluk olacağını tahmin ettiğim için erkenden geldim.” dedi.

Çocuklarını karne hediyesi olarak umreye götüren Muzaffer Sağlam, çocuklarının notlarının çok iyi geldiğini, takdir aldıklarını, karne hediyesi olarak onları Umre’ye götürdüğünü aktardı. Seyfettin Sağlam, derslerinin iyi olduğunu, takdir aldığını söyledi. Babasının hediye olarak umreye götürdüğünü dile getiren Seyfettin Sağlam, hediyeden dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

Sarp Harmankaya, tatil için Avusturya’ya gittiğini belirtti. Karnesinin çok iyi geldiğini ifade eden Harmankaya, “Hepsi 5 geldi, taktir aldım. Ailem de hediye olarak beni tatile götürüyor. Kayak yapmayı çok seviyorum.” diye konuştu.

Ayrıca, emniyetin Pasaport Bilgi Sistemi'nde meydana gelen arıza sebebiyle bir süre pasaportta yoğunluk oluştuğu öğrenildi. CİHAN

Havalimanında tatil yoğunluğu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×