Havalimanında bayram hareketliliği başladı

Ramazan Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler, havalimanına gelmeye başladı. Ramazan Bayramı öncesinde, tatillerini İstanbul dışında geçirmek isteyen vatandaşlar şimdiden yollara düştü. Tatile gitmek için...

Havalimanında bayram hareketliliği başladı
25 Temmuz 2014 Cuma 13:13

Ramazan Bayramı tatilini memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler, havalimanına gelmeye başladı.

Ramazan Bayramı öncesinde, tatillerini İstanbul dışında geçirmek isteyen vatandaşlar şimdiden yollara düştü. Tatile gitmek için havayolunu tercih eden vatandaşlar, Atatürk Havalimanı’na gelmeye başladı. Ramazan Bayramı'nı memleketlerinde ve tatil beldelerinde geçirmek isteyenler havayolunu tercih edince uçak biletleri günler öncesinden tükendi. Havayolu şirketleri artan talep karşısında ek seferler koydu.

Tatilini Alaçatı’da yapacağını söyleyen Zeynep Özek, “Bileti önceden aldım. Çok uygun oldu. Kampanyaları takip ediyorum. Toplam 15 gün tatil yapacağım.” dedi.

Memleketi Mersin’e gitmek için Atatürk Havalimanı’na gelen Yakup Yalçın, ani bir karar değişikliğiyle gitmeye karar verdiğini, bunun için biletin pahalı olduğunu aktardı.

Ailesiyle memleketi Erzurum’a gitmek için havalimanına gelen bir başka yolcu ise, “Bileti daha önceden aldım. Çok uygun değildi. Akrabalarım, anne babam var onları göreceğiz.” diye konuştu.

CİHAN

Havalimanında bayram hareketliliği başladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×