Hataylı işadamlarına, kalkınma ajansının yatırım programları anlatıldı

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından yürütülen, Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik ile Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması mali destek programları kapsamında, Hatay Birleşik Sanayici ve İşadamaları Derneği (BİRSİ.

Hataylı işadamlarına, kalkınma ajansının yatırım programları anlatıldı
21 Ocak 2014 Salı 16:58

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından yürütülen, Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik ile Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması mali destek programları kapsamında, Hatay Birleşik Sanayici ve İşadamaları Derneği (BİRSİAD) üyelerine bilgi verildi.

Ajansın Genel Sekreterlik binasında düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan DOĞAKA Genel Sekreter Vekili Onur Yıldız, mali destek programlarıyla ilgili genel bilgi verdi. Ajansın bugüne kadar yürüttüğü çalışmalardan bahseden Yıldız, önceki yıllarda verilen desteklere ilişkin sayısal verileri de paylaştı.

Daha sonra program yönetim birimi uzmanlarından Tuğçe Altun, başvuru dönemindeki iki programa ilişkin ayrıntılardan bahsederek, programlara kimlerin başvuru yapabileceğini, uygun başvuru konularını, nasıl başvuru yapılacağını ve yapılan başvuruların nasıl değerlendirileceği ile ilgili detaylı bilgiler aktardı.

Katılımcıların programlara yönelik sorularının da cevaplandırıldığı toplantının sonunda, BİRSİAD Genel Sekreteri Kerem Çağlar tarafından Genel Sekreter Vekili Onur Yıldız’a plaket verildi.
CİHAN

Hataylı işadamlarına, kalkınma ajansının yatırım programları anlatıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×