Hastanede çıkan yangın söndürüldü

Zeytinburnu’nda bulunan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çamaşırhane bölümünde yangın çıktı.

Hastanede çıkan yangın söndürüldü
23 Şubat 2014 Pazar 16:58

Zeytinburnu’nda bulunan Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çamaşırhane bölümünde yangın çıktı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye, yangına müdahale ederek söndürdü.

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çamaşırhane bölümünde saat 14.30 sıralarında yangın çıktı. Hastane çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine Zeytinburnu ve Bakırköy’den itfaiye ekipleri sevk edildi. Kısa sürede adrese intikal eden itfaiye yangına müdahale etti. Yangın sebebiyle hastanenin bodrum katı dumanla kaplandı. Yangın itfaiye tarafından çevreye yayılmadan söndürüldü. Bazı katlardaki hastane personeli, hasta ve yakınları da yangın merdivenini kullanarak dışarı çıktı. Bir kişinin dumandan hafif şekilde etkilendiği olayda yaralanan olmadı. Tedbir amacıyla hastane önünde ambulanslar hazır bekletildi.

CİHAN

Hastanede çıkan yangın söndürüldü


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×