Hastane çalışanları huzurevini ziyaret etti

Adana Özel Avrupa Hospital, Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile birlikte Seyhan Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Hastane çalışanları huzurevini ziyaret etti
27 Ocak 2014 Pazartesi 13:03

Adana Özel Avrupa Hospital, Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile birlikte Seyhan Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Yaşlılarla yakından ilgilenerek, onlara çeşitli hediyeler veren, ikramlarda bulunan hastane çalışanları, huzurevi sakinlerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Bir de konser etkinliğinin düzenlendiği ziyarette, yaşlılar canlı müzik eşliğindeki şarkılara eşlik ederek anılarını tazeledi. Günün sevilen eserlerinden yıllarca dillerden düşmeyen nostaljik şarkılarla hem eğlenen hem de duydu dolu anlar yaşayan huzurevi sakinleri, hatırlanmanın mutluluğunu yaşadı.

Avrupa Hospital Genel Koordinatörü Erkan Ölmez, bir Türkiye markası olarak sağlıktaki tecrübelerini Adana'ya da taşırken bu kentin bir parçası olduklarını söyledi. Ölmez, kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı kapsamında bu tür etkinliklerini bundan sonraki dönemlerde de sürdüreceklerini belirterek, “Bu kentin insanlarına ve bu kente katkı sunacak çalışmalarda bulunmak bizim için en az sağlık hizmetindeki başarımız kadar önemlidir.” dedi.

Hastane anlaşmalı kurumlar ve pazarlama sorumlusu Hatice Çelik ise ”Çalışanlar olarak böyle sosyal sorumluluk projelerinde olmaktan mutlu oluyoruz. Bir yaşlıya verilecek en güzel hediye ve onu mutlu edecek en önemli şey hatırlanmaktır. Burada onların sevgi dolu bakışlarını görmek bizi inanılmaz mutlu etti.” diye konuştu.

Ziyaretten çok memnun kaldıklarını söyleyen huzurevi sakinleri ise Avrupa Hospital çalışanlarına ve Adıyamanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine kendilerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti.
CİHAN

Hastane çalışanları huzurevini ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×