Hanımlar bilgisayar sertifikası aldı

Ankara Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanımevi’nde bilgisayar kursuna katılan hanımlar eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.Nezaket Hanımevi, kadınları meslek sahibi yapmaya devam ediyor. Çok sayıda üyesi ile ilçede önemli hizmetlere...

Hanımlar bilgisayar sertifikası aldı
09 Mayıs 2014 Cuma 11:08

Ankara Pursaklar Belediyesi Nezaket Hanımevi’nde bilgisayar kursuna katılan hanımlar eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

Nezaket Hanımevi, kadınları meslek sahibi yapmaya devam ediyor. Çok sayıda üyesi ile ilçede önemli hizmetlere imza atan hanım evlerinde spor faaliyetleri yanı sıra değişik branşlarda kurslar düzenleniyor. İngilizce, Arapça, Bilgisayar, tezhip, iğne oyası, çocuk bakamı gibi kurslara katılan hanımlar eğitimlerini tamamlayarak sertifika almaya hak kazanıyor. Halk Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen bilgisayar kursuna katılan çok sayıda hanım, 160 saatlik eğitimlerini tamamlayıp MEB onaylı 'Bilgisayar Kullanımı, Bilgisayar İşletmenliği' sertifikasını aldı. Sertifika alan hanımlar mutluluklarını pasta keserek kutladı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×