Hamur Kümbetspor, belediye bünyesine alınacak

Ağrı Hamur İlçe Belediye Başkanı Cezmi Ergül, Hamur Kümbetspor'u belediye bünyesine alacaklarını söyledi.

Hamur Kümbetspor, belediye bünyesine alınacak
16 Nisan 2014 Çarşamba 14:58

Ağrı Hamur İlçe Belediye Başkanı Cezmi Ergül, Hamur Kümbetspor'u belediye bünyesine alacaklarını söyledi.

    Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu, 30 Mart yerel seçimleri sonrası Hamur ilçe belediye başkanı olarak seçilen Cezmi Ergül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Erkan Kösedağ, ASKF Onur Kurulu Başkanı Önder Baydar, Genel Sekreter Özkan Aslan, Hamur Kümbet Spor yöneticileri ve ASKF yöneticilerin katıldığı ziyarette, yerel seçimler sonrası Hamur ilçesinde ki spor faaliyetleri konuşuldu.

    Hamur Kümbetspor'u belediye bünyesine alacaklarını dile getiren Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, "Öncelikle bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. 30 Mart'tan sonra devraldığımız bu hizmet işinde elbette ki spora ve gençliğe ait kafamızda ki projeleri hayata geçireceğiz. Seçimlerden önce söz verdiğim gibi Hamur Kümbetspor'u belediye bünyesine alıp, onlara önemli destekler sağlayacağız. Hamurlu gençlerimizin iyi ortamlarda spor yapmaları için her türlü imkanı onlara oluşturacağız. Nitekim belediyecilik sadece yol, su ve temizlik değildir. İnşallah belediyeciliğin sosyal yönünü de kullanarak gençliğimize hizmet edeceğiz." diye konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×