Hacılar adayı Ekici çalışmalara aralıksız devam ediyor

Kayseri AK Parti Hacılar Belediye başkan adayı Doğan Ekici, mahalle ve esnaf ziyaretleri ile çalışmalarına devam ediyor.

Hacılar adayı Ekici çalışmalara aralıksız devam ediyor
25 Mart 2014 Salı 17:43

Kayseri AK Parti Hacılar Belediye başkan adayı Doğan Ekici, mahalle ve esnaf ziyaretleri ile çalışmalarına devam ediyor.

İlçe binasında teşkilat mensupları ve partililer ile bir araya gelen Ekici, AK Parti'ye desteğin her geçen gün arttığını belirterek, daha önceki yıllarda olduğu gibi 30 Mart Yerel Seçimleri'nde de rekor kıracaklarını iddia etti. Başkan adayı Ekici, "Gittiğimiz her yerde büyük ilgi ve coşkuyla karşılanıyoruz. Bizlerden desteğini hiç esirgemeyen, aksine verdiği desteği günden güne artıran halkımıza teşekkür ediyorum. Biz 30 Mart'ta Hacılar'da yeni bir rekor kıracağız." dedi. Hacılar, halkının Ak Parti üzerinden Türkiye'nin gelişmesine engel olmak için oynanan oyunların farkında olduğuna işaret eden Ekici, "Halkımız gelişimin önüne geçmek isteyenlerin oyununu bozacaktır. İnşallah AK Parti hükümetimiz Türkiye genelinde, biz de Hacılar da sandıktan daha güçlü bir şekilde çıkacağız, rekor kıracağız" şeklinde konuştu.

Köylerin de belediye sınırlarına dahil edilmesiyle birlikte hizmet alanlarının genişleyeceğine işaret eden Ekici, "Hacılar da, 10 yılda büyük hizmetlere imza atıldı. İnşallah bu hizmetlere devam ederek, belediye sınırlarına yeni katılacak olan ve mahalle statüsüne geçecek olan köylerimizde de yapacağız. Bizim için vatandaşlarımızın yaşam standardını artırıcı çalışmalar her zaman öncelikli olmuştur. Projelerimizin hayata geçmesi ve yapacağımız çalışmalar ile köylerimize şehir standardını getirmeye çalışacağız" dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×