GYODER, kentler zirvesini Kayseri'de yapacak

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Ziyarette Haziran ayının ilk haftasında Kayseri'de yapılacak olan Gelişen Kentler Zirvesi...

GYODER, kentler zirvesini Kayseri'de yapacak
01 Mayıs 2014 Perşembe 14:58

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Ziyarette Haziran ayının ilk haftasında Kayseri'de yapılacak olan Gelişen Kentler Zirvesi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Gelişen Kentler Zirvesi'ni bu yıl Kayseri'de yapmak istediklerini kaydetti.

    GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı ziyarette Kayseri'yi çok değişmiş ve gelişmiş bulduğunu belirterek Başkan Özhaseki ile birlikte çok daha farklı bir Kayseri'nin olduğunu söyledi. Kayseri'nin Anadolu'nun bağrında sürekli büyüyen bir şehir olduğunu dile getiren Torun, "Gelişen kentleri İstanbul'daki yatırımcıya tanıtmak ve şehrin potansiyelini ortaya çıkarmak için Gelişen Kentler Zirvesi yapıyoruz. Zirveyi bu yıl Kayseri'de gerçekleştirmek istiyoruz." dedi.

    Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki de Kayseri'ye dışarıdan gözlerin mutlaka farklı bakacağını belirterek böyle bir zirvenin Kayseri'de yapılmasının kendilerini mutlu edeceğini söyledi. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişi ile zirvenin tarihi de belirlendi. Gelişen Kentler Zirvesi 5-6 Haziran tarihlerinde yapılacak.

    Başkan Özhaseki, ziyaretin ardından GYODER yöneticilerine Harikalar Diyarı'nı gezdirerek Harikalar Sofrası'nda bir yemek verdi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×