Göstericilerden 'havai fişek'li silah

Beşiktaş’ta 1 Mayısı kutlamaları sonucu polis ile göstericiler arasındaki gerginlik devam ediyor. Göstericiler, polise el yapımı havai fişekle saldırdı. Barikatları temizlemek için gelen iş makinesi de taş yağmuruna tutuldu. Camı kararak...

Göstericilerden 'havai fişek'li silah
01 Mayıs 2014 Perşembe 14:33

Beşiktaş’ta 1 Mayısı kutlamaları sonucu polis ile göstericiler arasındaki gerginlik devam ediyor. Göstericiler, polise el yapımı havai fişekle saldırdı. Barikatları temizlemek için gelen iş makinesi de taş yağmuruna tutuldu. Camı kararak içeri giren taş, iş makinesi operatörünü yaraladı.

Beşiktaş'ta 1 Mayıs için Taksim'e çıkmak isteyen gruplar ile polis arasındaki çatışmalar devam ediyor. Polis biber gazı ve tazyikli su ile eylemcilere müdahale ediyor. Yüzleri maskeli gruplar da polise taş, molotof ve el yapımı havai fişek silahıyla karşılık veriyor.

Öte yandan, yola kurulan barikatları temizlemek için gelen iş makinesini göstericiler taş yağmuruna tuttu. Camı kırarak içeri giren taş, iş makinesi operatörünü yaraladı. Sağlık ekipleri yaralıya müdahale etti.

CİHAN

Göstericilerden 'havai fişek'li silah


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×