Görenleri şok eden manzara

Zincire bağlı terastan sarkan köpek son anda kurtarıldı

Görenleri şok eden manzara
24 Ocak 2014 Cuma 17:26

KIRIKKALE'de 4 katlı bir iş merkezinin teras katında sahibi tarafından zincire bağlı bakılan Sibirya cinsi kurt köpeği, dengesini kaybedip duvardan aşağı kaldı. Boğazındaki zincirle binanın duvarında asılı kalan köpek, boğulmak üzereyken çevredekiler tarafından son anda kurtarıldı.

Olay, Kırıkkale'nin Yenidoğan Mahallesi 601'inci Sokak'ta 4 katlı iş merkezinin çatı bölmünde meydana geldi. Sahibi tarafından iş merkezinin teras bakılan kurt köpeği, bir ara dengesini kaybedince boynundaki zincirle binanın duvarında asılı kaldı. Can çekişen köpek, çevredekiler tarafından son anda farkedildi. Çevredekiler esnaf ile birlikte iş merkezinin çatısında bulunan kapıyı kırıp, boşlukta sallanan ve boğulmak üzere olan köpeği ölmeden son anda kurtardı.

Köpeğin kurtarılmasına yardım eden 29 yaşındaki Gökhan Yılmaz, arkadaşları ile sokakta bekledikleri sırada iş merkezinin çatı kısmından aşağıya doğru sallanan köpeği fark ettiklerini söyledi. Yılmaz, "Hemen binanın çatı kısmına çıkıp, kapıyı kırdıktan sonra köpeği kurtardık" dedi.

 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×