GESİAD’da görev dağılımı yapıldı

Kayseri Gelişen Sanayici ve İş Adamları Derneği (GESİAD) yeni yüzüyle üyelerine hizmet etmeye devam ediyor.

GESİAD’da görev dağılımı yapıldı
26 Aralık 2013 Perşembe 11:48

Kayseri Gelişen Sanayici ve İş Adamları Derneği (GESİAD) yeni yüzüyle üyelerine hizmet etmeye devam ediyor. Bu ay içerisinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda tekrar başkanlığa seçilen GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş, derneğin önümüzdeki dönemdeki yönetim sistemi ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Görev dağılımının da yapıldığını açıkladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş, Anadolu İş Adamaları Federasyonu (ANFED) ve Türkiye İş Adamları ve Sanayicileri Konfederasyonu (TUSKON) üyesi olan GESİAD, 1150 üye sayısıyla çok büyük bir yapıya ulaştığını söyledi. Üyelere daha iyi hizmet verilebilmesi için bundan sonra 10 sektör yönetim kuruluyla yönetileceğini belirten Hamdi Kınaş, “Amacımız sektörel faaliyetler yaparak üyelerimize daha da faydalı olmaktır” dedi. Şehir bazında çalışan üyelerini ulusal, ulusal çalışan üyelerinin ise uluslararası pazarlara açılmalarına katkıda bulunmak istediklerini belirtti.

Toplantı sonunda oluşan görev dağılımında sektör ve sektör bazındaki yönetim kurulu başkanları şöyle: İnşaat Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Kınaş oldu. Enerji-Otomotiv Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ezinç. Makina-Metal Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı Erol Boydak. Yapı Malzemeleri Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Tuna. Hizmet Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kıranatlı. Bilişim Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı Levent Somtaş. Gıda Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Somyürek. Mobilya-Tekstil Sektörü Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Alpaslan. Genç İş Adamları Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Taha Keskin. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×