Genç Uşak Derneği ikinci gençlik merkezini açtı

Genç Uşak Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, ilkini geçen ay Cumhuriyet Mahallesi'nde açtığı gençlik merkezlerinin ikincisini Durak Mahallesi'nde hizmete soktu.

Genç Uşak Derneği ikinci gençlik merkezini açtı
17 Ocak 2014 Cuma 17:58

Genç Uşak Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, ilkini geçen ay Cumhuriyet Mahallesi'nde açtığı gençlik merkezlerinin ikincisini Durak Mahallesi'nde hizmete soktu. Açılış törenine Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Tuncay Yılmaz, Milli Eğitim Şube Müdürü Halil Kılınç, Uşak OSB Başkanı Ali Yıldırım, dernek üyeleri, öğrenciler ve diğer vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Dernek Başkanı Kamil Ölmez, “Milli ve manevi değerlere sahip çıkan gençlerin yetiştirilmesine bir nebze de olsa yardımcı olmak amacıyla gençliğimizin ihtiyaçları gözönüne alınarak faydalanabilecekleri, okuldan arta kalan zamanlarını değerlendirebilecekleri, sosyal anlamda ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri gençlik merkezleri oluşturmaktayız. Bu merkezimiz, ilimizdeki ikinci gençlik merkezimizdir. Bu imkanları, hayırsever işadamlarının desteğiyle sağlamaktayız. Gençlik merkezimizde verilen hizmetler ücretsizdir. Destek olan herkese, yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum.” dedi. Dua okunarak açılış kurdelesi kesildi. CİHAN

Genç Uşak Derneği ikinci gençlik merkezini açtı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×