Fuat Avni'yle ilgili yeni ifşaatlar

Fuat Avni şüphesiyle gözaltına alınan Akif Mustafa Koçyiğit isimli uzmanın ağabeyi, Fuat Avni hesabıyla ilgili yeni ifşaatlarda bulundu

Fuat Avni'yle ilgili yeni ifşaatlar
21 Temmuz 2016 Perşembe 10:34

FETÖ'nün başarısız darbe girişiminden sonra başlayan operasyonlar kapsamında Başbakanlık'ta uzun süredir pasif görevde bekletilen bir uzman da gözaltına alındı. Sosyal medya üzerinden devletin gizli bilgilerini yayınlayan Fuat Avni isimli hesabı yöneten ekipte yer aldığından şüphelenilen uzman Akif Mustafa Koçyiğit, polis tarafından gözaltına alındıktan sonra ağabeyi, kardeşini korumak için sosyal medya üzerinden çeşitli iddialarda bulundu. Yayınladığı mesajlarla, Fuat Avni isimli hesabı yönetenleri bildiğini, devlet içinden ona destek verenleri de bildiğini iddia eden Koçyiğit'in ağabeyinin bazı iddiaları şöyle: 

3. Hatırlarsanız, Kısa Seyfi, Külliye'ye DHKP-C'li biri sızdı demişti. Külliye'de yakalanan ilk FETÖ'cüydü; fakat fazlası vardı ve hala var.

4. Kısa Seyfi hesabını kullananların tamamı yurtdışında. Güvenlik önlemi olarak, TOR kullanıyorlar ve virtual telefonla kayıtlılar.

5. Emre Uslu, hesabı bir dönem kullandı. Bariz typo'lar yapınca dikkat çekti ve daha sonra yazmasına izin verilmedi.

6. Külliye'den alınan datalar iki farklı aracıyla ABD'deki FETÖ ofisine iletiliyor. Bu zinciri gözlemleyen MİT'i bir bakan engelledi.

7. Külliye'deki her yaver Kısa Seyfi'nin omurgasıydı. Bununla ilgili vatandaşlardan dahi birçok ihbar geldi fakat dikkate alınmadı.

8. Baransu bu ekibe hiçbir zaman girmedi. Mutfak önlüğü gibi bir pozisyonla sanal paratoner oldu.

9. İkinci kişi, İsmail Büyükçelebi. Ekibin beyni, data havuzundan edinilen bilgilerin onun onayı alınmadan yazılmıyor.

9. Data havuzundaki bilgileri teyit amaçlı iletişim kurulan milletvekilleri var. Onlar şu an Devletimiz tarafından tespit edilmiş durumda.

11. Sayın Erdoğan'ın ruhsal durumu, gündelik hayatıyla vs. gibi konularda Kısa Seyfi'den malumat alıyorlar.

12. Üçüncü kişi, Mustafa Özcan. Gramernaziliğiyle tanınır. Redaktör Mustafa olarak bilinir. Lakabı takan Emre Uslu'dur.

13. Hesap, hiçbir zaman Pensilvanya'da kullanılmadı. Pörtlek, bu proje hesabın daima dışında kalmaya çalıştı.

14. FETÖ'cüler tedbiri elden bırakmadı. Kısa Seyfi ile yalnızca Telegram üzerinden iletişime geçtiler.

15. Külliye'den alınan dataların teslimindeki aracıların her hafta değişen buluşma listeleri bulunuyor. Adresler iki karakterli şifreli.

16. Örneğin, Kadıköy'de bulunan buluşma noktalardan ikincisi, K2 şeklinde belirtiyorlar. Noktalar, genellikle Alevi yoğunluğu olan yerler.

17. Dördüncü kişi, Ali Ursavaş. Redaktör Mustafa'nın cebini tutar ve Pörtlek'e nazaran onu daha çok sever. Verilecek algıyı o ayarlar.

18. Beşinci kişi, Sadık Kesmeci. Adetullahtandır sözü, mezkur zat, yani Kesme Şeker tarafından piyasaya sürüldü.

19. Altıncı Kişi, Bahattin Karataş. Pörtlek'e yakınlığı dışında ekipte bir forsu bulunmuyor. Tam bir vasat altı. Namıdiğer, Kaş Adam.

20. Yedinci kişi, Süleyman Tiftik. Sayın Erdoğan'a atfedilen hastalıkların kurgusunu yapmıştır.

Fuat Avni iddiasıyla gözaltına alınan Mustafa Koçyiğit'in abisi önemli iddialarda bulundu.

Açıklamalar şöyle:

Mustafa'nın abisiyim. Bu gözaltı kararı kesinkes saçmalıktır. O, defaaten Fuat Avni'nin kimler olduğunu bildirmiştir. Kurban yaptınız siz!

Gözaltına alınacağını bilmesine rağmen görevini bırakmadı, kaçmadı. Zira kardeşim, FETÖ denen terör örgütünden çok çekti.siz kurban yaptınız

Amacınız Fuat Avni ekibini yakalamak değil, siz de çok iyi biliyorsunuz ki onu teşhir ettiklerinde ucunun 'kime' dokunacağını.kurban değiliz

Davutoğlu neden susuyor? Madem kardeşim, Fuat Avni'ye data sağlıyor, Davutoğlu neden susuyor. Kurban olmayacağız.

Kardeşimin can güvenliğini sağlayın, Fuat Avni ve arkasındaki ekibi hakkında her şeyi anlatayım.

Devletimize bir şart sunmuyorum. Alelade bir abi olarak kardeşimin hayatından endişe ediyorum. Şimdilik kısa çöp diyor ve susuyorum.

1. Fuat Avni hesabı 8 kişi tarafından yönetiliyor. İsim babası, Emre Uslu'dur.

2. Data kaynakları arasında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne sızdırılmış kişiler, AK Parti'den mv'ler, hatta 2 bakan da mevcut.

Sonun elimden olacak. Bizi kurban edemeyeceksin Kısa Seyfi! Korkma sırası sana geldi. Korkma, titre. @fuatavni_f


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×