Foça Belediye Başkanı Demirağ: Çok daha iyi çalışacağız

CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ve yönetim kurulu üyeleri, yerel seçimlerde güven tazeleyerek üçüncü kez seçilen Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ı makamında ziyaret etti.

Foça Belediye Başkanı Demirağ: Çok daha iyi çalışacağız
18 Nisan 2014 Cuma 13:18

CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ve yönetim kurulu üyeleri, yerel seçimlerde güven tazeleyerek üçüncü kez seçilen Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ı makamında ziyaret etti. Demirağ, ziyarette yaptığı konuşmada ilçenin altı dönemdir CHP’nin kalesi olduğunu söyleyerek, “Çok iyi politika yürüttük ve üçüncü kez halkımızdan güvenoyu alarak başkanlık koltuğuna oturduk. İyi politika, başarıyı getirdi.” dedi. Seçim çalışmalarında özellikle kadınların ve gençlerin çok çalıştığını söyleyen Başkan Demirağ, “Kadınlarımız ve gençlerimiz, seçim çalışmalarında çalınmadık kapı bırakmadılar. Her eve girdiler, halkımızla kucaklaştılar. Geçmiş dönemde yaptıklarımızı ve bundan sonra yapacaklarımızı anlattılar. Çok iyi bir seçim dönemi geçirdik. Bundan sonra meydanlarda verdiğimiz sözlerimizin arkasında duracağız. Çok daha iyi çalışacağız. Bir kez daha kadınlarımıza ve gençlerimize, bu özverili çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” şeklinde konuştu.

CHP İl Başkanı Engin ise, “Gökhan Demirağ, partimizin yetiştirdiği bir arkadaşımız. Genç bir yaşta başladığı belediye başkanlığı görevi boyunca Foça’da çok güzel işlere imza atmayı başardı.” dedi. Ziyarete gittiği yerlerde sosyal belediyeciliğe vurgu yaptığını söyleyen Engin, “Sosyal belediyecilik burada zaten yapılıyor. Partimize oy vermeyen kesimler, Foça’da dahi bize destek verdi. Bunu başardık. Parti içinde bir kırılma bekleniyordu, başkan ve örgütün öngörüsüyle aştık. Topluma eşit hizmet vererek her kesimden oy alabildik. Siyaset meslek değil, gönüllülük işi. Eksiklerimiz var, fazla yaptıklarımız var. Partiyi geliştirerek, ileriye götürerek, yeni heyecanla yola devam edeceğiz.” dedi. CİHAN

Foça Belediye Başkanı Demirağ: Çok daha iyi çalışacağız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×