'Filmi bile rahat izlettirmiyorlar'

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Son Mektup" filmi oyuncularıyla bir araya geldi. Film ekibi ile Davutoğlu arasında esprili diyaloglar geçti.

'Filmi bile rahat izlettirmiyorlar'
19 Mart 2015 Perşembe 19:59

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, "Son Mektup" filmi oyuncularıyla bir araya gelmesine ait görüntüler paylaşıldı. Görüntülerde Davutoğlu ile film ekibi arasındaki esprili diyaloglar da yer aldı.

Başbakanlık Basın Merkezince, Davutoğlu'nun dün akşam katıldığı "Son Mektup" filminin galası ve oyuncularla bir araya geldiği görüntüler paylaşıldı.

SARE HANIMIN TELEFONA BEN ÇIKIYORUM

"Gece 2'de ben toplantıdan geldim, konuttan. Sare Hanım da İstanbul'dan ameliyattan geldi. Aynı anda evde karşılaştık. Ama ben epey deneyim kazandım. Bazen ben çıkıyorum telefona Sare Hanım'ın yerine, hastalar aradığında benim açtığım oluyor. Sare Hanım şaşırır, işte kadıncağız, 'Efendim falan...' 'Bir dakika veriyim' diyorum. Sonra Sare Hanım, 'Benim acilen hastaneye gitmem gerek' diyor. Ben de 'Merak etme, onun daha 5 saati var' diyorum."

Bunun üstüne Sare Davutoğlu'nun "Genelde tutuyor" demesi, salondakileri güldürdü.  

Davutoğlu'nun eşinin "devlet işine karışmadığını" söylemesi üstüne sanatçılardan birinin, "Ama siz doğum yaptırıyorsunuz" demesi, salonda gülüşmelere neden oldu. 

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×