Fatma Şahin zehirlenmekten dedektör sayesinde kurtulan aileyi ziyaret etti

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, geçtiğimiz günlerde Şehitkamil Belediyesi tarafından dağıtılan karbonmonoksit dedektörü yardımıyla sobadan zehirlenmekten ku.

Fatma Şahin zehirlenmekten dedektör sayesinde kurtulan aileyi ziyaret etti
17 Ocak 2014 Cuma 14:28

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, geçtiğimiz günlerde Şehitkamil Belediyesi tarafından dağıtılan karbonmonoksit dedektörü yardımıyla sobadan zehirlenmekten kurtulan Tinkçi ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Karşıyaka Mahallesi’nde ikamet eden Tinkçi ailesini ziyaret eden Şahin ile Fadıloğlu, olay hakkında Tinkçi’den bilgi aldı. Eşi ile birlikte sabah namazı kıldıktan sonra uykuya daldığını dile getiren Tinkçi, dedektörün çalmasıyla birlikte zehirlendiklerini anladıklarını belirterek, “Eşim ile birlikte sabah namazını kılacağımız sırada sobanın altını açtık. Namazımızı kıldıktan sonra tam tutuşmayan sobanın altını kapattım. Bir ara uykuya daldığım sırada, dedektörün çaldığını duydum ve eşimi kaldırmak istedim fakat hareket etmekte zorlanıyordum. Daha sonra çocuklarımızın gelmesiyle birlikte ölümden döndük. Şayet belediyemizin bu dağıtmış olduğu dedektör olmasaydı belki de daha kötü sonuçlar çıkabilirdi.” dedi.

Aileye geçmiş olsun dileklerini ileten Şahin ve Fadıloğlu, devletin tüm imkanlarıyla yanlarında olduklarını dile getirdi. Aile ile bir süre daha sohbet eden Fatma Şahin ve Başkan Rıdvan Fadıloğlu, çocuklara ise çeşitli hediyeler sundu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×