Facebook'tan Tuzağa Düşürdükleri Genci Gasp Ettiler

Gaziantep'te, Facebook'ta kadın adıyla profil açan ve tuzağa düşürdükleri genci buluşma bahanesiyle kandırıp gasp eden 3 şüpheli yakalandı.

Facebook'tan Tuzağa Düşürdükleri Genci Gasp Ettiler
04 Mart 2015 Çarşamba 20:29

Gaziantep'te, sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta hanım adıyla profil açan ve tuzağa düşürdükleri genci buluşma bahanesiyle çağırdıkları yerde dövüp, parasını ve cep telefonunu gasp eden 3 zanlı yakalandı.

'KIZ KARDEŞİMİZE TACİZDE BULUNMUŞSUN'

İddiaya göre, Ahmet K., Mümin K. ve 18 yaşından küçük bulunan E.A., 2 hafta öncelikle Facebook sitesinde hanım ismiyle profil hesabı açtı ve 16 yaşındaki M.İ. ile dost oldu. 3 şüpheli, hanım bunun şeklinde konuştukları M.İ. ile dün gece Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi yakında buluşmak üzere randevulaştı. Randevu yerine gelen 3 kişi, 'kız kardeşimize tacizde bulunmuşsun' diyerek M.İ.'yi otomobile bindirdi ve şehir dışındaki Erikçe Parkı'na götürdü. 3 zanlı harkta dövdükleri ve cep telefonuna kaydettikleri M.İ.'nin üstündeki cep telefonu ile 35 lirasını gasp etti.

SOSYAL PAYŞAŞIM SİTESİNDEN KİMLİKLERİ SAPTANDI

M.İ.'nin ihbarı üstüne emek başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, sosyal paylaşım sitesindeki araştırmalarından kimliğini saptadığı 3 şüpheliyi yakaladı. Gözaltına tahsil edilen şüpheliler, ifadelerinin alınmasının arkasından adliyeye sevk edildi.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×