Evlilik için yerel gazeteye ilan verdi

Aydın’ın Çine ilçesinde bir kişi evlenmek için yerel gazeteye ilan verdi. Özel bir şirkette peynir ustası olarak çalışan Kemal Özdemir’in ilan masraflarını da kadın patronunun karşıladığı öğrenildi.

Evlilik için yerel gazeteye ilan verdi
08 Nisan 2014 Salı 14:53

Aydın’ın Çine ilçesinde bir kişi evlenmek için yerel gazeteye ilan verdi. Özel bir şirkette peynir ustası olarak çalışan Kemal Özdemir’in ilan masraflarını da kadın patronunun karşıladığı öğrenildi. İlanda özelliklerini anlatan Kemal Özdemir, evlenecek kısmetim çıkarsa onu köyde değil ilçede yaşatacağım." dedi.

"Bu güne kadar hayırlı bir kısmet çıkmadı evlenemedik" diyen Kemal Özdemir(38) eğer ilandan sonra evlenirse köyden ilçeye taşınacağını söyledi. Şu anda köyde yaşadığını ancak evlilik olursa eşini köyde değil ilçede yaşatacağını belirten Özdemir, “Bu güne kadar kısmetimiz çıkmadı. Gazeteye ilan vermek aklımıza geldi. İlanı verdik. Sonucunu bekliyoruz. Hiç evlenmemiş dürüst bir eş arıyorum. İsteklerimi ilanda belirttim. Ciddi şekilde evlenmek isteyen olursa görüşürüm. Kazancım iyi, sigortalı bir işte de çalışıyorum." ifadelerini kullandı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×