Evde bulunan çocuklar biber gazından etkilendi

1 Mayıs kutlamaları çerçevesinde, Barbaros Bulvarı’ndan Beşiktaş Meydanı’na ilerlemeye çalışan grup ile polis arasında arbede yaşandı. Polisin gruba biber gazı ile müdahalesi sonucu ara sokaktaki evde bulunan bir aile ve 3 çocuk biber...

Evde bulunan çocuklar biber gazından etkilendi
01 Mayıs 2014 Perşembe 11:43

1 Mayıs kutlamaları çerçevesinde, Barbaros Bulvarı’ndan Beşiktaş Meydanı’na ilerlemeye çalışan grup ile polis arasında arbede yaşandı. Polisin gruba biber gazı ile müdahalesi sonucu ara sokaktaki evde bulunan bir aile ve 3 çocuk biber gazına maruz kaldı. Polis gazdan etkilene çocukları evden alarak güvenli bir yere taşıdı.

1 Mayıs kutlamalarında Barbaros Bulvarı’ndan Beşiktaş Meydanı’na ilerleyen gruba polis müdahale etti. Göstericiler ara sokaklara dağılarak polise taş, şişe ve misket attı. Poliste, eylemcilere biber gazı sıkarak karşılık verdi. Polisin attığı biber gazından ara sokakta bir evde bulunan ailede etkilendi. Aile ve 3 çocuğu ile biber gazına maruz kaldı. Evden dışarı çıkan aile, polis ve göstericiler asında kaldı. Polisin ‘Çocuklar var’ uyarısı üzerinde iki tarafta durdu. Çocukları kucağına alan polis güvenli bölgeye getirdi. Biber gazından etkilenen çocukların gözüne polis tarafından limon sıkıldı. Ardından çocuklar polisler tarafından açık bir iş yerine taşındı.

CİHAN

Evde bulunan çocuklar biber gazından etkilendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×