Eskişehirli çocuklar, Büyükşehir'in etkliğinde gönüllerince eğlendi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bilim Kültür ve Sanat Parkı'nda düzenlediği Çocuk Şenliği'nde, çocuklar bayramlarını gönüllerince kutladı.

Eskişehirli çocuklar, Büyükşehir'in etkliğinde gönüllerince eğlendi
23 Nisan 2014 Çarşamba 13:03

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Bilim Kültür ve Sanat Parkı'nda düzenlediği Çocuk Şenliği'nde, çocuklar bayramlarını gönüllerince kutladı. Başkan Yılmaz Büyükerşen ise şenliğe katılan çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi, onlarla sohbet edip, oyun oynadı.

Bilim Kültür ve Sanat Parkı'nda bulunan Masal Şatosu önünde düzenlenen Çocuk Şenliği'nde oyunlar, spor faaliyetleri, atölye çalışmaları, ve çeşitli gösterilerle çocuklar aileleriyle birlikte rengarenk ve eğlenceli bir gün geçirdi. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının da stantlarla katıldığı etkinliklerde özellikle, şenlik alanında kurulan şişme oyun grupları çocukların büyük ilgisini çekti. Çocuk Şenliği'ne katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, geleceğin büyükleriyle beraber çeşitli oyunlar oynayarak çocukların sevincine ortak oldu. Başkan Büyükerşen, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Çocuklarımız için hayata geçirdiğimiz Masal Şatosu, Bilim Deney Merkezi, Uzay Evi, Sualtı Dünyası gibi büyük projelerimizden sonra yakın bir zamanda da hayvanat bahçesini çocuklarımıza hediye edeceğiz. Çocuklarımızı güzel günler bekliyor.” şeklinde konuştu.
CİHAN

Eskişehirli çocuklar, Büyükşehir'in etkliğinde gönüllerince eğlendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×