Eskişehir'de yaz spor okulları başlıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli spor dallarında düzenlediği ücretsiz yaz spor okulları 23 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Büyükşehir Belediyesi’nin, 6-17 yas arası çocukların ve gençlerin boş zamanlarını en verimli...

Eskişehir'de yaz spor okulları başlıyor
19 Haziran 2014 Perşembe 11:58

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli spor dallarında düzenlediği ücretsiz yaz spor okulları 23 Haziran Pazartesi günü başlıyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin, 6-17 yas arası çocukların ve gençlerin boş zamanlarını en verimli şekilde geçirmeleri ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri amacıyla düzenlediği ücretsiz spor yaz okulları 23 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Futbol, basketbol, hentbol, optimist, kano, atletizm, voleybol, halk oyunları, satranç, taekwon-do, jimnastik, fitness ve aerobik branşlarında açılan yaz okullarına kayıt yaptırmak isteyenler, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Haller Sağlıklı Yaşam Merkezi, Emek Sosyal Hizmet Binası, Sultandere ve Necati Bey Eğitim Merkezileri'nde bulunan kayıt masalarına başvurabilir.

29 Ağustos’a kadar devam edecek ücretsiz spor yaz okullarıyla ilgili bilgi almak isteyenler 211 55 00/1258 numaralı telefondan yetkililerden bilgi alabilirler.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×