Ereğli Fatih Koleji 1. sınıf öğrencilerinden okuma bayramı

Ereğli Özel Fatih Koleji İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinin okuma bayramı ve yıl sonu etkinliği Büyük Anadolu Otel’de coşkuyla kutlandı.Öğrenci velilerinin ve davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı...

Ereğli Fatih Koleji 1. sınıf öğrencilerinden okuma bayramı
27 Mayıs 2014 Salı 15:13

Ereğli Özel Fatih Koleji İlkokulu 1. sınıf öğrencilerinin okuma bayramı ve yıl sonu etkinliği Büyük Anadolu Otel’de coşkuyla kutlandı.

Öğrenci velilerinin ve davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Öğrencilerin hazırladığı Türkçe ve İngilizce koro, halk oyunları ve Çanakkale gösterisi büyük beğeni topladı. Minik öğrencilerin birbirinden güzel sergilediği step ve rond gösterileri ilgi gördü. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan Okul Müdürü Sadi Yanık, "Fatih Koleji olarak eğitim öğretimde 21. altın yılı geride bıraktığımız bu yılda oturmuş eğitim sistemi ile tecrübeli eğitim kadrosu ile Ereğlimizde eğitime katkı sağlamaya ve geleceğimizin mimarlarını yetiştirmeye devam etmekteyiz. Okulumuz, eğitimin tüm aşamalarında hedeflediği 'en iyi olma' ilkesini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Okulumuz, liselere giriş sınavlarında, ulusal bilim olimpiyatlarında, proje yarışmalarında, kültürel ve sportif alanlarda aldığı başarılar ile en iyi olma sürecini ilkeli bir şekilde ispatlamıştır. Bu süreçte çocuklarımıza bilgiyi en iyi öğretme yolunun, uygulamalı ve proje tabanlı eğitim sisteminden geçtiği inancıyla ortaya koyduğumuz 'öğrenci merkezli' ve 'proje tabanlı eğitim' anlayışıyla desteklemektedir. Bu programın hazırlanmasında başta sınıf öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bizleri yalnız bırakmayan siz değerli velilerimize şükranlarımı ve hürmetlerimi sunuyorum." dedi. Program sonunda öğrencilerin okuma yazmaya geçmeleri, günün anısına madalya ve hediye takdimiyle sona erdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×