Erdemli Gençlik, Suriye için seferber

Ankara Pursaklar Belediyesi Erdemli Gençlik Kulübü, Suriye için yardım seferberliği başlattı.

Erdemli Gençlik, Suriye için seferber
31 Aralık 2013 Salı 13:08

Ankara Pursaklar Belediyesi Erdemli Gençlik Kulübü, Suriye için yardım seferberliği başlattı. Erdemli Gençlik Kulübü ve Nezaket Okulları'nın duyarlılığı ile başlayan kampanyaya sivil toplum kuruluşları ve halk büyük destek verdi.

Suriye’de yaşanan drama sessiz kalmayan Erdemli Gençlik Kulübü, Nezaket Okulları ve sivil toplum kuruluşları “İnsanlık Aç ve Üşüyor” kampanyası düzenledi. Güçlerini birleştiren yardımseverler Suriye için yüzlerce koli yardım topladı. Düzenlenen kampanya ile çok sayıda Suriyelinin ihtiyacını giderecek olan malzemeler kulüpte toplanıyor.

TIR'LARLA SURİYE’YE GİDECEK

Burada reyonlara göre ayrılan yardımlar, düzenli bir şekilde kolilere konup ambalajlanıyor. Şimdiye kadar yüzlerce koliye ulaşan yardımlar önümüzdeki haftaya kadar devam edecek. Toplanan bu yardımlar daha sonra TIR’larla Suriyelilere ulaştırılacak. Pursaklar halkının da büyük destek verdiği bu kampanyayı değerlendiren Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ‘Komşusu akçan tok yatan bizden değildir’ hadisini hatırlatarak “İnsanlık aç ve üşüyorken bizler buna sessiz kalamazdık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin.” dedi. Kampanyaya destek vermek isteyenler, topladıkları malzemeleri Erdemli Gençlik Kulübü'ne önümüzdeki haftaya kadar ulaştırabilecek.
CİHAN

Erdemli Gençlik, Suriye için seferber


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×