Engelliler piknikte buluştu

Sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Yenimahalle Belediyesi, her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği piknikte, engelli ve engelli ailelerini buluşturdu.Yenimahalle Belediyesi Engelliler Birimi tarafından Yakacık mesire...

Engelliler piknikte buluştu
25 Mayıs 2014 Pazar 12:18

Sosyal sorumluluk projeleriyle adından sıkça söz ettiren Yenimahalle Belediyesi, her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği piknikte, engelli ve engelli ailelerini buluşturdu.

Yenimahalle Belediyesi Engelliler Birimi tarafından Yakacık mesire alanında düzenlenen etkinliğe, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Başar Bal, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Çeşitli etkinliklerin gerçekleştirildiği programda, engeli vatandaşlar canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

İlkbaharın gelmesi ile soluğu Yakacık mesire alanında alan engelli vatandaşlar, böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiği için Yenimahalle Belediyesi’ne minnettar olduklarını söylediler. Engellerin kalktığı davette, canlı müzik eşliğinde palyaçolarla dans eden engelliler, halat çekme, ip atlama gibi oyunlarla da streslerini attılar.

Yüzlerce engelli vatandaşı aileleriyle ağırlayan mesire alanında, birbirlerini tanıma fırsatı bulan vatandaşlar, gerçekleştirilen etkinlik sayesinde kaynaşırken, bir yandan da felekten bir gün yaşadılar. Engelli aileleri çocuklarının eğlenmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, keyifli bir gün geçirmelerini sağladığı için Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür ettiler. CİHAN

Engelliler piknikte buluştu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×