Emniyette kıyım sürüyor, 163 müdür ve polis memurunun yeri değişti

Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası Türkiye genelinde başlatılan görevden almalar sürüyor.

Emniyette kıyım sürüyor, 163 müdür ve polis memurunun yeri değişti
23 Ocak 2014 Perşembe 14:23

Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası Türkiye genelinde başlatılan görevden almalar sürüyor. Geçtiğimiz günlerde 30 istihbaratçının görevden alındığı Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde görevli aralarında Terörle Mücadele Şubesi Müdürü'nün de bulunduğu 4 şube müdürü ile 159 polis memurunun görev yerleri değiştirildi. Geçtiğimiz günlerindeki atamalarda Siber Suçlar Şube Müdürlüğü'ne atanan Ercan Ekincioğlu, ikinci bir atamayla Terörle Mücadele Şubesi'ne getirildi.

    Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde yapılan son değişikliklerle Asayiş, Terörle Mücadele ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele şubelerinde görev yapan 159 polis memurunun görev yerleri değiştirildi. Görevden almalardan 4 şube müdürü de nasibini aldı.

     Son yıllarda KCK, DHKP-C, El Kaide gibi büyük operasyonlara imza atan Terörle Mücadele Şube Müdürü Murat Çobanoğlu, Evrak Arşiv Şube Müdürlüğü'ne atandı. Atamalar kapsamında geçtiğimiz günlerde Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü olan Ercan Ekincioğlu, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne; Evrak Arşiv Şube Müdürü Ali Kırdağ Demir, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü'ne; İnşaat Emlak Şube Müdürü İlker Türkbayrak da Siber Suçlar Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Bir süre önce Ardahan'a tayini çıkan ancak mahkeme kararıyla Bursa'ya yeniden dönen ve kısa bir süre önce Siber Suçlar Suçlar Şube Müdürlüğü'ne atanan Ercan Ekincioğlu, son değişiklikle Terörle Mücadele Şubesi'ne getirildi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×