Emniyet Müdürü Zeybek: Adana'nın huzuru için çalışacağım

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, halkın desteğiyle daha huzurlu bir toplum hayatının sağlanabilmesine yönelik çalışmalar yapacağını söyledi.

Emniyet Müdürü Zeybek: Adana'nın huzuru için çalışacağım
23 Ocak 2014 Perşembe 17:18

Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, halkın desteğiyle daha huzurlu bir toplum hayatının sağlanabilmesine yönelik çalışmalar yapacağını söyledi. Zeybek, “Hiç kuşkusuz hepimiz ülkemizi, memleketimizi seviyoruz. Bu gemiyi batırmadan birlikte yüzdürerek zor günleri aşacağımıza gönülden inanıyorum.” dedi.

Adana Ticaret Odası Meclis Başkanı Tarkan Kulak ve Yönetim Kurulu Başkanı Atila Menevşe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adana Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’i ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Zeybek’i yeni görevinden dolayı kutlayan ATO Başkanı Menevşe, “Adana’nın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Adana Ticaret Odası bu yıl 120. yaşını kutlamaktadır. 120 yıldır bölgemizin ekonomik ve sosyal bakımdan gelişebilmesine yönelik tüm çalışmalara aktif olarak katılan Odamız, bu yöndeki etkinliklerini bundan böyle de aralıksız sürdürecektir. Bu anlayış doğrultusunda Adana Ticaret Odası olarak, her zaman Emniyet Müdürlüğümüzün yanında yer alarak, çalışmalarınıza destek olacağız” dedi.

Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de kentteki suç istatistiklerine göre asayiş oranlarının ağırlıkta yer alması dolayısıyla özellikle bu konunun üzerine gidileceğini kaydetti. Zeybek, “Her zaman vatandaşımızın yanında olacağız ve huzuru bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. İlk defa bir Adanalı, Adana Emniyet Müdürü olarak bu kente hizmet edebilme şansına sahip olmuştur ve bu onurlu görev de bize nasip oldu. Öncelikli hedefimiz, Adana’nın en güvenlikli il olmasının sağlanabilmesine yöneliktir ve bunun için de çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz. Adana halkının desteğiyle daha huzurlu bir toplum hayatının sağlanabilmesine yönelik çalışmalar yapmaya kararlıyız. İşadamlarımızın alın teri ile kazandıkları her kuruşun aynı zamanda ülke ekonomisine de bir katkı olduğunun bilinciyle her zaman sizlerle birlikte olacağım. Bu gemiyi batırmadan birlikte yüzdürerek zor günleri aşacağımıza gönülden inanıyorum.” diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×