Emniyet Müdürü Özkan: 155 Polis Hattı'nı arayanların kimlikleri gizli tutuluyor

Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, suç ve suçlularda vatandaşın desteğine büyük ihtiyaç duyduklarını söyledi. Yapılacak her ihbarın kendileri için önemli olduğunu ifade eden Özkan, 155 polis hattını arayan vatandaşların hiçbir şekilde...

Emniyet Müdürü Özkan: 155 Polis Hattı'nı arayanların kimlikleri gizli tutuluyor
13 Mayıs 2014 Salı 18:23

Siirt Emniyet Müdürü Metin Özkan, suç ve suçlularda vatandaşın desteğine büyük ihtiyaç duyduklarını söyledi. Yapılacak her ihbarın kendileri için önemli olduğunu ifade eden Özkan, 155 polis hattını arayan vatandaşların hiçbir şekilde kimliklerinin deşifre edilmesinin söz konusu olmadığını söyledi.

Siirt Polis Evi’nde basınla yapılan toplantıda konuşan Emniyet Müdürü Özkan, hat üzerinden yapılan her ihbarın titizlikle değerlendirildiğini belirtti. Özkan, ihbarcının kimliğinin kesinlikle gizli tutulacağı konusunda herkesin müsterih olmasını ifade ederek, "Bu konuda ancak savcılık mahkeme kararıyla ismini açıklar. Suç ve suçluya ulaşmada ihbar bizim için önemlidir. Tüm Siirtlilerden ricam gördüklerinde, duyduklarında her ihbarı 155 polis hattına bildirmelerini bekliyoruz. Siirtlilerin huzur ve güvenliğini çok önemsiyoruz. Bu amaçla öncelikli görevimiz olan güvenliğin sağlanması için vatandaşlardan destek bekliyoruz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×