Emlak vergisinde son haftaya girildi

Atakum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü vezneleri, emlak vergilerini yatırmak isteyen mükelleflerle dolarken, veznelerin 31 Mayıs Cumartesi ve 1 Haziran Pazar günleri de 09:00-16:00 saatleri arasında açık kalacağı belirtildi. Vergi yatırmak...

Emlak vergisinde son haftaya girildi
23 Mayıs 2014 Cuma 13:23

Atakum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü vezneleri, emlak vergilerini yatırmak isteyen mükelleflerle dolarken, veznelerin 31 Mayıs Cumartesi ve 1 Haziran Pazar günleri de 09:00-16:00 saatleri arasında açık kalacağı belirtildi.

Vergi yatırmak için son haftaya girildiğini, bu nedenle vergilerini yatırmak isteyen mükelleflerin acele etmesi gerektiğini belirten Atakum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü yetkileri, "Biz belediye olarak, halkımızın işini kolaylaştırmak,hafta içi çalışanlara da vergilerini yatırma fırsatını vermek için veznelerimiz 31 Mayıs Cumartesi ve 1 Haziran Pazar günleri 09:00-16:00 saatleri arasında açık kalacaktır. 2 Hazirana kadar vergisini yatırmayanlar için ise yasal işlem başlatılacaktır. Yasal işleme maruz kalmamak için mükelleflerimizin vergilerini yatırmalarını istiyoruz." dedi.

CİHAN

Emlak vergisinde son haftaya girildi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×