Eğirdir, 5. Motosiklet Festivali'ne hazırlanıyor

Isparta Eğirdir Belediyesi ve Mototalya organizasyonu ile bu yıl 5.'si düzenlenecek Motosiklet Festivali 29 Mayıs-1 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 2014 yılının ilk motosiklet festivali Altınkum plajında yapılacak. Festival...

Eğirdir, 5. Motosiklet Festivali'ne hazırlanıyor
12 Mayıs 2014 Pazartesi 14:08

Isparta Eğirdir Belediyesi ve Mototalya organizasyonu ile bu yıl 5.'si düzenlenecek Motosiklet Festivali 29 Mayıs-1 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 2014 yılının ilk motosiklet festivali Altınkum plajında yapılacak. Festival boyunca çeşitli etkinlikler, yarışmalar, sürpriz hediyeler, Kamp ateşi ve konserler düzenlenecek. Festivale katılım ve kamp alanı ücretsiz olacak.

Antalya Mototalya Kulübü Başkanı Mustafa Serdaroğlu, şenliklere Türkiye'nin dört bir yanından katılım olduğunu belirterek, "Festival için hazırlıklarımız sürüyor. Bundan önceki yıllarda yaptığımız etkinliklerin bir benzerlerini bu yılda yapacağız, sürpriz hediyelerimiz, sanatçılarımız ve yarışmalarımız olacak tüm Eğirdir halkını ve motor sever halkımızı bu etkinliklere davet ediyorum.” dedi.

Eğirdir Belediye Başkanı Ömer Şengöl de festivalin ilçenin tanıtımına büyük katkı sağlayacağını ifade etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×