Eflani Lisesi mehteran bölüğü kurdu

Karabük’ün Eflani ilçesindeki İMKB Çok Programlı Lisesi mehteran bölüğü kurdu.    Yaklaşık bir ay önce kurulan ve aralıksız çalışmalara devam eden mehteran bölüğü, 16 öğrenciden oluşuyor. Eflani Belediye Başkanı...

Eflani Lisesi mehteran bölüğü kurdu
28 Mayıs 2014 Çarşamba 11:58

Karabük’ün Eflani ilçesindeki İMKB Çok Programlı Lisesi mehteran bölüğü kurdu.

    Yaklaşık bir ay önce kurulan ve aralıksız çalışmalara devam eden mehteran bölüğü, 16 öğrenciden oluşuyor. Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul’un katkıları ile oluşturulan grup, ilk gösterisini yaptı. Öncelikle ilk ve ortaokulların bahçelerinde yaptıkları gösterileriyle hem öğrenci hem de velilerden büyük ilgi gören Eflani İMKB Çok Programlı Lisesi Mehteran Bölüğü, daha sona lise bahçesinde final yaptı.

    Eflani Kaymakamı Tolga Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Tırkız, Şube Müdürü Mehmet Selim Şahin, okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin büyük beğeni ile izlediği programda Osmanlı ruhu canlandırıldı. Okul Müdürü Hüseyin Işıklar, “Okulumuza mehter takımının kazandırılmasında en büyük katkı şüphesiz Eflani Belediye Başkanımız İbrahim Ertuğrul'dur. Başkanımıza, çalıştırıcı Müjdat Gül´e ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

CİHAN

Eflani Lisesi mehteran bölüğü kurdu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×