DSP İzmir İl Başkanı, Vali Toprak’ı ziyaret etti

DSP İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe ve İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Vali Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti.

DSP İzmir İl Başkanı, Vali Toprak’ı ziyaret etti
16 Ocak 2014 Perşembe 16:53

DSP İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe ve İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet, Vali Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Karakülçe, Toprak’a görevinde başarılar diledi.

Şehrin gündemini bir süredir meşgul eden Sümerbank arazindeki devir işlemlerindeki sıkıntıya da değinen Karakülçe, arazinin İzmir halkının menfaatleri doğrultusunda tamamıyla eğitime tahsis edilmesi gerektiğini söyledi. DSP İl Başkanı, “Merhum Genel Başkanımız Bülent Ecevit, araziyi İzmir'e tahsis ederken eğitim amaçlı kullanılması maksadıyla İl Özel İdaresi'ne tahsis etmişti ancak yaşanan gelişmelerden, araziyle ilgili başka planlar olduğu endişesini taşıyoruz. Valimizin, arazinin eğitim ve kültür maksadıyla kullanılması konusundaki hassasiyetine inanıyoruz. Arazinin eğitim kampüsü yapılması adına gerekli çalışmayı bekliyoruz.” dedi. Vali Toprak da ziyarete teşekkür ederek, DSP’li yöneticilere çalışmalarında başarılar diledi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×