Dolar: Ekonomisi güçlü bir Türkiye istiyoruz

Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (DASİDEF) olağan kongresini gerçekleştirdi.

Dolar: Ekonomisi güçlü bir Türkiye istiyoruz
20 Ocak 2014 Pazartesi 16:33

Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (DASİDEF) olağan kongresini gerçekleştirdi. Yeniden aday olan Osman Dolar, bütün delegelerin oyunu alarak güven tazeledi.

DASİDEF'te ikinci Dolar dönemi başladı. Osman Dolar, Erzurum Palandöken Divan Gazi Restoran’da düzenlenen 5. olağan kongreye, tek liste halinde girdi. DASİDEF'i oluşturan 21 dernekten 107 delegenin tamamının oyunu alan Dolar, iki dönem üst üste DASİDEF başkanlığı görevine seçilmiş oldu. Başkanlığa tekrardan seçilen Dolar, yeni dönemde daha fazla çalışacaklarına işaret ederek, "Bölgenin kalkınması ve ülke ekonomisine katkı sağlaması için çabalıyor ve projeler üretiyoruz. Bölgenin ekonomik olarak kalkınmasını STK olarak vazife edindik. Bizi tekrar göreve seçen delegelerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Türkiye’nin ekonomik kalkınmasına destek amaçlı bıkmadan usanmada hizmet etmeye devam edeceklerini kaydeden Dolar, "Tek gayemiz ekonomisi güçlü, hukukun üstünlüğünün korunduğu güçlü ve dinamik bir Türkiye özlemidir.” açıklamasında bulundu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×