Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun Ölüm Nedeni Belli Oldu

Beşiktaş'taki evinde ölü bulunan diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun ölüm sebebinin 'kalp krizi' olduğu ortaya çıktı. Cenaze töreninde Erkan Petekkaya gözyaşlarını tutamadı.

Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun Ölüm Nedeni Belli Oldu
02 Mart 2015 Pazartesi 21:28

Beşiktaş Etiler'deki evinde yakınları nedeni ile ölü bulunan meşhur Diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun ölüm sebebinin 'kalp krizi' bulunduğu ortaya çıktı.

Beşiktaş, Etiler'deki evinde yakınları nedeni ile ölü bulunan meşhur diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun (30), cenazesi ailesi nedeni ile Adli Tıp Kurumu'ndan alındı. Annesi Güler Kahvecioğlu kızının fotoğrafını elinden bırakmadı. Ayakta durmakta güçlük çeken ablası Derya Kahvecioğlu, 'Gül yüzlü kardeşimdi. miniciğimdi o' diyerek gözyaşı döktü. Yelda Kahvecioğlu'nun yakını Ayşe Küçük, ölüm sebebinin 'İlk belirlemelere kıyasla yürek krizi.' olduğunu söyledi.

'BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜĞÜ HABERLERİ ASILSIZ'

Adli Tıp Kurumu'nda otopsisi yapılan Yelda Kahvecioğlu'nun ailesi ve yakınları matbuatta bıçaklanarak öldürüldüğü yolundaki gelişmeleri uydurma olduğunu vurguladı. Yelda Kahvecioğlu'nun manevi anası olduğunu belirten Ayşe Küçük, 'Cumartesi akşamından bu güne telefonla arıyorduk. Ulaşamadık. Ulaşamadığımız için fazla fazla tasa ettim. O benim manevi kızımdı. Endişe ettiğim için ertesi gün arkadaşlarını aradım. Hakan (arkadaşı) ile ortak oğlum, kızım, damadım herzaman ortak gittik. Anahtarla açmaya çalıştık ama arkada anahtar vardı. Açamadık, çilingir çağırdık. Çilingir sayesinde açtık kapıyı. Yelda'yı da yatağında uyur bir biçimde bulduk' dedi.

'İLK BELİRLEMELERE GÖRE KALP KRİZİ'

Ayşe Küçük de bıçaklanarak öldürüldüğü yolundaki haberlere reaksiyon göstererek, 'Hepsi yalan. Adli Tıp'tan tabip geldi 'kalp krizi dedi. İlk belirlemelere kıyasla yürek krizi. Otopsi sonucunda ne olduğunu söyleyecek. Diğerlerinin tamamı yalan. Ne biçimde bulunduğu, bıçaklandığı şudur budur' dedi.

'GÜL YÜZLÜ KARDEŞİMDİ'

Yelda Kahvecioğlu'nun anası Güler Kahvecioğlu Adli Tıp Kurumu önünde kızının fotoğrafına sarılarak gözyaşları döktü. Kahvecioğlu'nun ablası Derya ise 'Bi tanemdi. Miniciğimdi O . Minicik kardeşimdi. Gül yüzlü kardeşimdi' diyerek gözyaşlarına boğuldu.

KAHVECİOĞLU'NA GÖZÜ YAŞLI VEDA

meşhur diyetisyen Yelda Kahvecioğlu gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı. Oyuncu Erkan Petekkaya'nın gözyaşlarını tutamadığı törende, Kahvecioğlu'nun yakınları da baygınlık geçirdi.

ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Yelda Kahvecioğlu için Beşiktaş Arnavutköy'deki Tevfikiye Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene ailesi ve sevenlerinin yanı paradigma Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, oyuncular Erkan Petekkaya ve Bergüzar Korel ile eski manken Ebru Destan da katıldı.

YAKINLARI AYAKTA ZOR DURDU

Kızının, duvak konulan tabutunun başına gelen anne Güler Kahvecioğlu, baba Abdullah Kahvecioğlu ve kız kardeşi Derya gözyaşlarına boğuldu. Anne Kahvecioğlu kızının tabutunun başında ağıtlar yaktı. Dayısı ise fenalık geçirerek yere düştü. Yakınlarının ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü.

ERKAN PETEKKAYA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Gözyaşı döktüğü görülen oyuncu Erkan Petekkaya, üzgün ve fazla fazla fena olduklarını belirterek, 'Gencecik bir insanı kaybettik. Bir hafta evvela falan yanında yemek yiyorduk. Sonuçta Bir arkadaşımızı kaybettik. Bundan sonra sorduğunuz bir sorunun önemi yok' dedi.

EBRU DESTAN DA CENAZEDEYDİ

Cenaze törenine gelen eski manken Ebru Destan ise, 'Çok genç zira iyiler fazla fazla yaşamıyor. Çok içli ve naif bir kalbe sahip oluyorlar. Başkalarının dertlerini kendi dertleri yapıyorlar. 7 ay boyunca her hafta görüştüğüm ve sonrasında dost olduğum bir insandı. İyi ki onu tanımışım. Allah inancı da güçlü bulunan biriydi. Allah mekanını cennet etsin' ifadelerini kullandı.

ANTALYA'DA TOPRAĞA VERİLECEK

Yelda Kahvevioğlu'nun cenazesi, memleketi Antalya Gazipaşa'ya götürülmek üzere Sabiha Gökçen Havalimanı'na doğru devinim etti. Uçakla Antalya'ya götürülecek bulunan cenaze, yarın öğle zamanı Gazipaşa'da defnedilecek.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×