Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde sessiz devir teslim töreni

İstanbul’da 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk, rüşvet ve kara para operasyonunun ardından Emniyette başlatılan büyük tasfiye operasyonu kapsamında görevden alınan Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven’in yerine atanan Aksaray Emniyet Müdürü Halis Böğürcü,.

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde sessiz devir teslim töreni
12 Ocak 2014 Pazar 16:58

İstanbul’da 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk, rüşvet ve kara para operasyonunun ardından Emniyette başlatılan büyük tasfiye operasyonu kapsamında görevden alınan Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven’in yerine atanan Aksaray Emniyet Müdürü Halis Böğürcü, görevine başladı. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’ndeki devir teslim töreni basına kapalı olarak yapıldı.

Diyarbakır Emniyeti, devir teslim töreni bir gün sonra basına fotoğraf göndererek duyurdu. Basın bildirisinde devir teslim töreninden fotoğraflar yer aldı. Herhangi bir bülten gönderilmedi. Fotoğraflarda merkeze alınan Emniyet Müdürü Recep Güven’in yeni Emniyet Müdürü Halis Böğürcü’yü Emniyet Müdürlüğü bahçesinde karşıladığı görülüyor. Güven’in üniformalı, Böğürcü’nün ise takım elbiseli olması dikkat çekti.
CİHAN

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü'nde sessiz devir teslim töreni


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×