Diyanet-Sen divan toplantısı yapıldı

Diyanet-Sen Nevşehir Şube Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Diyanet-Sen divan toplantısı yapıldı
06 Aralık 2013 Cuma 19:03

Diyanet-Sen Nevşehir Şube Divan Toplantısı genel merkez yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kozaklı’daki bir Termal Hotel’de düzenlenen İl Divan Toplantısı’na Genel Merkez Yönetimi’nden Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir ve Mehmet Ali Omurca, Nevşehir Şube Başkanı Ali Aydemir, Şube Yönetimi, İlçe Temsilcileri ve yaklaşık 75 üyesi katıldı.

Diyanet-Sen Nevşehir Şubesi tarafından Kozaklı ilçesi DİVAİSİB Termal Hotel’de düzenlenen toplantıya katılan Güldemir ve Omurca, katılımcılara sendikal çalışmalar, kazanımlar, örgütlenmenin önemi, toplu sözleşme kazanımları, Diyanet-Sen’in misyonu ve vizyonu, yapılabilecek çalışmalar, hedefler vs. konularında bilgiler verdi. Diyanet-Sen’in değerler sendikacılığı yaptığını belirten Güldemir, gerek Türkiye'de gerekse dünyada kim ezilse, kime zulüm yapılsa Diyanet-Sen’in mazlumların yanında olduğunu ifade etti.

Genel Başkan Yardımcısı Güldemir, Diyanet-Sen’in Türkiye’nin her yerine dağılan güçlü bir teşkilat yapısı olduğunu belirterek “Diyanet-Sen Genel Merkezi, teşkilatları ve üyesiyle birlikte büyük ve güçlü bir ailedir. Bu gücünü de üyelerinden almaktadır. Geçmişi anarak, geleceği inşa edelim.” diye konuştu.

Daha sonra Nevşehir Şube Başkanı Ali Aydemir de yaptığı kısa konuşmasında, şube çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Konuşmaların ardından Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Güldemir ve Mehmet Ali Omurca, toplantıya katılan üyelerin sorularını cevaplandırdı. Yapılan değerlendirmeler sonucu önümüzdeki dönem yol haritası belirlendi. CİHAN

Diyanet-Sen divan toplantısı yapıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×