Diva-Sen Yerköy Temsilciliği, üyeleri ile kaynaşma yemeğinde buluştu

Yozgat’ın Yerköy ilçesinde kısa bir süre önce kurulan Diva-Sen, düzenlediği kaynaşma yemeğinde üyeleri ile bir araya geldi.

Diva-Sen Yerköy Temsilciliği, üyeleri ile kaynaşma yemeğinde buluştu
15 Ocak 2014 Çarşamba 19:38

Yozgat’ın Yerköy ilçesinde kısa bir süre önce kurulan Diva-Sen, düzenlediği kaynaşma yemeğinde üyeleri ile bir araya geldi. Diva-Sen Yerköy Temsilciliği tarafından verilen yemeğe Tüm Memur-Sen Diva-Sen Genel Başkanı Hüseyin Demirci, Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, Diva-Sen Yerköy Temsilcisi Nurettin Akyol ve dernek üyeleri katıldı.

Diva-Sen Genel Başkanı Hüseyin Demirci, yemek sonrası yaptığı açıklamada, Diva-Sen’in Diyanet kuruluşları ve diyanet çalışanlarının üstlendiği Peygamber misyonu sorumluluğunun bilincinde olarak, toplumun her kesimine, bütün siyasi partilere eşit mesafede durarak, diyalog içerisinde seviyeli sendikacılık prensibini dikkate alan bir sendika olduğunu söyledi.

Demirci, "Diva-Sen’in sendikacılık ilkelerinden birisi de diğer sendikacılarımızın onurunu, kişiliğini zedeleyecek ve küçük düşürecek eylem ve söylemlerde bulunmadan, Diyanet çalışanlarının birlik, beraberlik, saygı, sevgisini kaybettirmeyecek sorumluluğu taşıyan bir sendikacılık yapmaktadır. Diva-Sen proje sendikacılığı, sosyal sendikacılık ve kültürel sendikacılık olmak üzere hizmet sendikacılığını tercih eden bir sendikadır. Diva-Sen Yerköy temsilciliğimizi de Nurettin Akyol’un başkanlığında 26 üye ile kurmuş olduk. Üye olan ya da olmayan ayrımı yapmadan hizmetimizi sürdüreceğiz. Bu vesile ile sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutlu oldum." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×