Dicle Üniversitesi'nde 'ulaşım hizmetleri' semineri düzenlendi

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü 'ulaşım hizmetleri' konulu eğitim semineri düzenlendi.

Dicle Üniversitesi'nde 'ulaşım hizmetleri' semineri düzenlendi
27 Ocak 2014 Pazartesi 14:53

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü 'ulaşım hizmetleri' konulu eğitim semineri düzenlendi. Enstitüler Mavi Salonu'nda gerçekleştirilen eğitim programa Dicle Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Yavuz ve birim yetkilileri de katıldı.

Programda konuşan Dicle Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Yenigün bu programların sürekli anlatım ve katılımcıların dinlemesi yöntemiyle gerçekleştirildiği söyledi. Programın amacı katılımcı grubun meslek, branş ve yaşam tarzlarını geliştirmeye yönelik olduğunu belirten Yenigün, programın sadece bir eğitim değil de bir program olarak nitelendirilmesi gerektiğini ifade etti. Yenigün,"İçerik olarak da katılımcılara gerek gündelik yaşamlarında gerekse iş hayatlarında artı değerler ve kolaylıklar sağlayacak, önemli ipuçları içermektedir. Başarı, iletişim, ekip ruhu gibi kişisel gelişim konularından oluşan program, katılımcılara özel olarak hazırlanmış multimedya destekli modüller şeklinde aktarılmaktadır. Sonuç olarak programın, katılımcıların öğrenmekle kalmayıp, hayatlarında da kolayca aktif hale geçirebilecekleri, motivasyonu arttırıcı, keyifli ve etkili bir süreçten oluştuğunu söyleyebiliriz."şeklinde konuştu.

Katılımcılar ise eğitim programını oldukça keyifli, yararlı ve başarılı olarak değerlendirirken, programda emeği geçen herkesten teşekkür etti.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×