Devlet Tiyatroları’ndan Başkan Yaşar’a teşekkür

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Devlet Tiyatroları Ankara Müdürü Şekip Taşpınar’ı makamında ağırladı. Sanata ve sanatçıya verdiği değerden dolayı Yaşar’ı tebrik eden Taşpınar, Yenimahalle’de vatandaşları sürekli...

Devlet Tiyatroları’ndan Başkan Yaşar’a teşekkür
29 Mayıs 2014 Perşembe 10:48

Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Devlet Tiyatroları Ankara Müdürü Şekip Taşpınar’ı makamında ağırladı. Sanata ve sanatçıya verdiği değerden dolayı Yaşar’ı tebrik eden Taşpınar, Yenimahalle’de vatandaşları sürekli tiyatroyla buluşturmasından dolayı da teşekkür etti.

Yenimahalle Belediyesi’nin inşa etmiş olduğu Türkiye’nin en büyük sahnesine sahip tiyatro salonlarında, Devlet Tiyatroları oyunlarının da sahnelenmesini istediğini belirten Yaşar, “Salonlarımızın kapısı sizler için her zaman açıktır” diye konuştu. Devlet Tiyatroları’nın oyunlarını yakından takip ettiğini belirten Yaşar, “Yenimahalle halkını da bu güzel oyunlarla buluşturmalıyız. Operaya gidemeyen vatandaşlarımız burada oyunları seyretsinler. Yenimahalle halkı sanatı sever.” ifadesini kullandı.

YAŞAR’A PLAKET

Ziyarette İrfan Şahinbaş Sahnesi’ndeki ağaç kıyımı da konuşuldu. Doğayı sevdiğini ve her zaman korumak için çabaladığını belirten Yaşar, yeşile zarar gelmesini istemediğini söyledi.

Taşpınar ise Devlet Tiyatroları İrfan Şahinbaş Sahnesi’nin bulunduğu alandaki ağaçların bir gece yarısı katledilmesinin ardından sağlam duruşundan dolayı Yaşar’a teşekkür etti. Taşpınar, sanata ve sanatçıya verdiği değerden dolayı Yaşar’a bir de plaket takdim etti. CİHAN

Devlet Tiyatroları’ndan Başkan Yaşar’a teşekkür


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×