Denizli'de Sevindik Vadi Parkı’nın yüzde 80'i tamamlandı

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Sevindik Vadi Parkı projesinin yüzde 80 oranında tamamlandığını, mart ayında hizmete açacaklarını söyledi.

Denizli'de Sevindik Vadi Parkı’nın yüzde 80'i tamamlandı
15 Ocak 2014 Çarşamba 17:38

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Sevindik Vadi Parkı projesinin yüzde 80 oranında tamamlandığını, mart ayında hizmete açacaklarını söyledi. Parkın tamamlanmasıyla Denizli'nin diğer şehirlere kıyasla övünülecek bir esere daha sahip olacağını belirten Zolan, ''Vatandaşlarımız, artık filmlerde gördükleri büyüklükte ve güzellikteki parkları evlerinin karşısında görmeye başladı. Bugüne kadar birçok büyük parkları yapıp halkımızın hizmetine sunduk.'' dedi.

Sevindik Vadi Parkı'nın farklı bir konseptte planlandığını ifade eden Başkan Zolan, “Bu proje, her şeyden önce bölgeye prestij kazandıracak. Eskihisar Parkı’nın devamı niteliği taşıyan proje, bambaşka bir bakış açısıyla hazırlandı. Alışılagelmiş parkların dışında, Denizli için önemli yenilikleri barındıracak. Bölge halkının çok seveceği bu mekânı görmek için eminim ki Denizli’nin her yerinden binlerce insan gelecek.'' diye konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×