Denizli İnternet Medyası Derneği'nden AK Parti ve CHP'ye ziyaret

Denizli İnternet Medyası Derneği (DİMDER) Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti ve CHP il başkanlarını ziyaret etti.

Denizli İnternet Medyası Derneği'nden AK Parti ve CHP'ye ziyaret
08 Ocak 2014 Çarşamba 18:20

Denizli İnternet Medyası Derneği (DİMDER) Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti ve CHP il başkanlarını ziyaret etti. Dernek Başkanı Erol Uçkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Mutlu Kelişti, İsmail Çegeli, Yunus Bayraktar ve Mustafa Karapınar, ilk ziyareti AK Parti İl Başkanlığı’na yaptı.

Ziyarette konuşan Uçkan, internet medyasının içinde bulunduğu sorunların her geçen gün arttığını söyledi. İnternet medyasının vergi mükellefi olduğunu ve istihdama katkıda bulunduklarını belirterek, Basın Kanunu'na dahil edilmesinin kendileri için hayati önem taşıdığını dile getirdi. AK Parti İl Başkanı Avni Örki de internet medyasının her geçen gün büyüyerek önemli bir yol katettiğini, hükümetin bununla ilgili bir taslağı olduğunu açıkladı. Örki, taslağın en kısa sürede kanunlaşması için kendilerinin de takipçi olacaklarını vurguladı.

DİMDER yönetimi, daha sonra CHP’ye geçti. CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu da internet medyasıyla ilgili kanun çıkması için milletvekilleri aracılığıyla konuyu Meclis gündemine taşıma konusunda destek olacaklarını söyledi. CİHAN

Denizli İnternet Medyası Derneği'nden AK Parti ve CHP'ye ziyaret


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×