Demirspor yönetimi Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti

Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Demirspor yönetimi Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti
24 Ocak 2014 Cuma 17:03

Adana Demirspor Başkanı Selahattin Aydoğdu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.

Başkan Aldırmaz’dan destek isteyen Selahattin Aydoğdu, “Yönetimi devraldıktan sonra hedeflerimizi koyduk. İlk 6’ya girip Süper Lig’e çıkmayı istiyoruz. Şu ana kadar sorun yok. Futbolcuyu motive eder ve huzurlu bir ortam sağlarsanız başarı kendiliğinden gelecektir. Bir kulübü kendi şirketiniz gibi disiplinli yönetirseniz borç da olmaz, başarı da sağlanır.” dedi.

Zihni Aldırmaz’ın Demirspor’a daima destek verdiğini belirten Aydoğdu, bundan sonrası için de aynı ilgiyi beklediklerini açıkladı. Aydoğdu, Aldırmaz’ı pazar günü oynanacak 1461 Trabzon karşılaşmasına davet etti.
Adana Demirspor’un başarısını canı gönülden istediklerini ve elinden gelen yardımı yapacaklarını belirten Zihni Aldırmaz da “Adana’nın sporda başarılı olması, uzun süre sporla ilgilenmiş, spor yapmış biri olarak beni yakından ilgilendiriyor. Demirspor’un önümüzdeki süreçte başarılı olması ve Süper Lig’e çıkması beni çok mutlu eder. Takımımızın yanındayız ve elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Demirspor Başkanı Aydoğdu ve yönetim kurulu üyeleri, Zihni Aldırmaz’a, üzerinde ismi yazılı 01 numaralı mavi lacivert forma hediye etti.

TARAFTARA DAVET

Demirspor Yönetim Kurulu Üyesi Nuri Özbakır da taratarı pazar günü oynanacak 1461 Trabzonspor karşılaşmasına davet etti. Taraftar ve stattan sorumlu yönetim kurulu üyesi olan Özbakır, cefakar ve fedakar bir taraftar gurubuna sahip olduklarını belirterek, bunun kendilerini gururlandırdığını söyledi. Pazar günü saat 19.00’da 5 Ocak Stadı’nda oynanacak maça tüm taraftarları beklediğini belirten Nuri Özbakır, “Geçtiğimiz hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor deplasmanında sanki kendi evimizde oynadığımız bir maç havası estiren taraftarımıza teşekkür ediyorum. Pazar günü yine taraftarımızın vereceği destekle 5 Ocak Stadı’nı bayram yerine çevirelim. El ele, omuz omuza vererek ulu çınarımızı hak ettiği yere taşıyacağız.” şeklinde konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×