Dede, nine, torun hep birlikte eğlendi

Irmak Koleji ana sınıfı öğrencileri yaptıkları etkinlikle dede ve ninelerine çocukluklarını hatırlattı.

Dede, nine, torun hep birlikte eğlendi
21 Mart 2014 Cuma 12:43

Irmak Koleji ana sınıfı öğrencileri yaptıkları etkinlikle dede ve ninelerine çocukluklarını hatırlattı. Yaşlılar Haftası nedeniyle bir araya gelen yaşlı misafirler öncelikle böyle bir etkinliğin şaşkınlığını üzerlerinden atmaya çalıştı.

Torunlarının ısrarıyla Kars’tan Doğan ailesi “Sizlere çok teşekkür ediyorum, sayenizde torunumla hasret gidermiş olduk” dedi. Torunlarıyla birlikte yemekhaneye inen misafirler sonrasında yanlarında getirdikleri oyun hamurları ile oynamaya başladılar. Yaklaşık yarım saat içerisinde istedikleri şekilleri oluşturmayı amaçlayan etkinlik büyük bir heyecanla yaşandı. Ninelerin ve dedelerin torunlarıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirmesinden sonra yapılan çalışmalar okul lobisinde sergilendi.

Irmak Koleji Müdürü Murat Çolak, "Amaçlarının insanların yalnızlaştığı bir dünyada çocuklarımıza sevenlerinin çok olduğunu göstermekti diye konuştu. Ankara’dan gelen dedemizi görünce de bunun ne kadar önemli bir mesele olduğunu bir kez daha anladık. Torununun bir tebessümü için mesafe tanımayan insanlar aslında bizim de kültürel farkımızı ortaya koyuyor." dedi. CİHAN

Dede, nine, torun hep birlikte eğlendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×